DVD Filmy
Sicilián - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sicilián

Sicilián Původní název: Sicilian
Hrají: Terence Stamp, John Turturro, Joss Ackland
Režie: Michael Cimina
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

SICILIÁN. Na Sicílii jste buď na straně práva nebo v mafii. On si dovolil být sám sebou. Filmová adaptace slavného románu z pera Maria Puza (Kmotr). Příběh legendárního šéfa mafie, Salvatore Giuliana (Christopher Lambert), , který se ve 40. letech minulého století snažil osvobodit Sicílii z italské nadvlády a udělat z ní plnohodnotný stát patřící pod USA.
DVD filmy - Kriminál Cliffhanger Příběhy Cvrčka a štěňátka Kladivo Na čarodejnice Kopytem Sem Kopytem Tam Silný Kafe Pan Tau Ohrožené Druhy Maso a Krev Priscilla, Královna Pouště

Diskuse o DVD filmu Sicilián

Co byste k filmu Sicilián řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sicilián | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti