DVD Filmy
Sin City FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sin City FilmX

Sin City  FilmX Původní název: Sin City
Hrají: Mickey Rourke, Bruce Willis, Benicio Del Toro, Clive Owen, Elijah Wood, Jaime King
Režie: Robert Rodriguez, Frank Miller, + Quentin Tarantino
Diskuse: Co na film říkáte?

SPI uvádí...Sin City – město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další… po obojím.Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrní vzhledu, , pocitům a dialogům knih.
DVD filmy - Kinsey FilmX Vnitřní nepřítel Flirtování s katastrofou Petr Cech Závist Vzpoura Ve Věznici Carandiru Starman Spider-man 2 Podezření Nula Lovci Upírů

Diskuse o DVD filmu Sin City FilmX

Co byste k filmu Sin City FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

janah09 (23)10.11.2006 17:53
vizuální BOMBA!!..příběh(3prolínajíci se)taky dobrej, je to nejlepší komiks-film..(jěště se mi líbí "V jako Vendeta"- ale to je zase úplně něco jinýho..)

seznamka


DVD film Sin City FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti