DVD Filmy
Sk8aři - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sk8aři

Sk8aři Původní název: Deck Dogz
Hrají: Sean Kennedy, Richard Wilson, Ho Thi Lu
Režie: Steve Pasvolsky
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Tři spolužáci – partička Buldoci - žijou jen skejtem. Proto se přes veškeré zákazy rozhodnou vyrazit na závody Beach Bowl. Jen kdyby jim to tak neztěžovali rodiče, policie a spousta dalších. Skvělá akční podívaná, ve který si užijete nepočítaně flipů, slidů, handplantů, , grindů a nebude chybět ani 12ti násobný mistr světa Tony Hawk!
DVD filmy - Sedmý Hřích Sám V Temnotě Rukojmí Recept Na Lásku Přísaha První Po Bohu Pravidla Boje Poslední Mise Posedlá Pod Kontrolou

Diskuse o DVD filmu Sk8aři

Co byste k filmu Sk8aři řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Vašek (14)17.03.2009 18:21
moc skvělí.!! supeerr!!!

Solomka (16)27.08.2007 16:28
uplně nej film!!!Fakt

seznamka


DVD film Sk8aři | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti