DVD Filmy
Škola života - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Škola života

Škola života Původní název: Education, An
Hrají: Olivia Williams, Emma Thompson, Peter Sarsgaard, Rosamund Pike, Alfred Molina
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Škola života
Diskuse: Co na film říkáte?

Válka už je dávno pryč, ale Beatles na svou slávu ještě čekají. Jenny (Carey Mulligan) studuje na jedné z londýnských středních škol a usilovně se snaží mít takový prospěch, aby se mohla hlásit na univerzitu v Oxfordu. Ani ona, ani její přísný otec (Alfred Molina) však netuší, že všechny její plány může změnit jediné seznámení. Okouzlující, avšak poněkud tajemný muž středního věku (Peter Sarsgaard) , Jenny otevře úplně jiný svět. Náhle se zdá, , že si Jenny místo nudného studia může zvolit bezprostřední školu života.
DVD filmy - Kuličky Pošťák Pat - nové příběhy | 5 - Mizející medvěd Chuggington - Veselé vláčky | 4 - Škola pro vláčky Můj milý, můj drahý Bořek stavitel - NOVÉ PŘÍBĚHY | 4 - Rolík zachraňuje Bořek stavitel - NOVÉ PŘÍBĚHY | 3 - Parta to zvládne Velké naděje 2 DVD Den poté / X-Men Žena v Berlíně Bořek stavitel - NOVÉ PŘÍBĚHY | 2 - Micka jde na výstavu

Diskuse o DVD filmu Škola života

Co byste k filmu Škola života řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Škola života | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti