DVD Filmy
Skutečný Génius - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Skutečný Génius

Skutečný Génius Původní název: Real Genius
Hrají: Val Kilmer, William Atherton, Gabriel Jarret, Michelle Meyrink, Jonathan Gries
Režie: Martha Cooledge
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

SKUTEČNÝ GÉNIUS - existuje ? Když se dá parta potrhlých studentů hlavy dohromady, může se vylíhnout ledacos. Ale když se setkají samí vynalézaví GÉNIOVÉ je to na pováženou! Cris (Val kilmer) - je špičkový mozek, ale nejraději by jenom flámoval. Mitch (Gabe Jarret) je ještě "dítě", 16 let.A Lazlo (Jonathan Gries). Když se tihle tři dají dohromady, stojí to za to. Pracují sice na společném laboratorním projektu, ale přesto si najdou čas na zábavu jako změnit ložnici v kluziště, rozebrat auto jednomu pitomci v jeho místnosti a další podobné kousky. Když ale tito GÉNIOVÉ zjistí, že pracují pro bezohledného profesora Hathaway (William Atherton) na tajné zbrani pro armádu, chystají velkou pomstu ... Jejich plán má neuvěřitelný schéma. Přelstí armádu a donutí profesora, aby zaplatil za to, , že si "zahrával" se SKUTEČNÝMI GÉNII.
DVD filmy - Skleněný Dům Skleněná Past Síť Speciální Edice Sindibád a Tygří Oko Schůzka S Cizincem Sbal Prachy a Vypadni Sand Pebbles Sahara S.w.a.t. Řetězová Reakce

Diskuse o DVD filmu Skutečný Génius

Co byste k filmu Skutečný Génius řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Skutečný Génius | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti