DVD Filmy
Slaměný Vdovec - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Slaměný Vdovec

Slaměný Vdovec Původní název: Seven Year Itch
Hrají: Marilyn Monroe, Tom Ewell, Evelyn Keyes, Sonny Tufts, Robert Strauss
Režie: Billy Wilder
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Slaměný Vdovec

SLAMůNÝ VDOVEC ... a mladá dívka k nakousnutí ... Manželka se synem odjeli na léto pryč a o patro níž bydlí sexy, mladá a ještě nevinná vycházející hvězda (MARILYN MONROE). Zkrátka holka k nakousnutí! MARILYN. Jediné slovo a vybaví se vám nejsmyslnější symbol Hollywoodu. Byla skutečnou divou a citlivou odzbrojující ženou s půvabnými ženskými křivkami a provokativním sexy úsměvěm. Jako průkopnice posunovala hranice filmařského umění pro herečky, které pak mohly kráčet v jejích stopách. Byla, a do dnešních dní stále je, , sexuální bohyní známou nejen ve Spojených státech a milovanou po celém světě víc jak půl století.


internetový obchod

DVD filmy - Skutečný Génius Skleněný Dům Skleněná Past Síť Speciální Edice Sindibád a Tygří Oko Schůzka S Cizincem Sbal Prachy a Vypadni Sand Pebbles Sahara S.w.a.t.

Diskuse o DVD filmu Slaměný Vdovec

Co byste k filmu Slaměný Vdovec řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Slaměný Vdovec | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti