DVD Filmy
Slepá zuřivost - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Slepá zuřivost

Slepá zuřivost Původní název: The Boys Next Door
Diskuse: Co na film říkáte?

Kriminální drama o dvou nejlepších kamarádech, kteří se vydali na výlet do L. A. Jejich řádění však brzy překoná meze a stopy násilí, které za sebou zanechávají, jsou čím dál tím horší. Bo Richard (CHARLIE SHEEN ČETA, MLADÉ PUŠKY, ŽHAVÉ VÝSTŘELY) a Roy Alston (MAXWELL CAULFIELD PŮLNOČNÍ SVůDEK, NA PLNÝ PECKY) jsou dva znudění mladíci, kteří se rozhodnou po skončení studia vyrazit do Los Angeles za zábavou. Vjejich podání to však znamená neustálé násilí a výtržnosti. Vše vygraduje ve chvíli, kdy zabijí prvního člověka. Do případu se zapojuje FBI a oba rebelové brzy zjišťují, že dávno překročili hranici nevinné hry.

Boys Next Door, USA

Hrají: Charlie Sheen, Maxwell Caulfield, Patti DArbanville, Hank Garrett, Paul C. Dancer, Richard Pachorek, Lesa Lee
Scénář: Glen Morgan, James Wong
Režie: Penelope Spheeris

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 87 minut
Titulky:české
USA 1985
DVD filmy - Útok lehké kavalerie Smrt miluje přesnost Homeboy Dva gladiátoři Padlí hrdinové Hlasy padlých studentů: Poslední kamarádi Kukuřičné děti: Přízrak města Kukuřičné děti: Poslední oběť Likvidace 5. DVD Likvidace 3. DVD

Diskuse o DVD filmu Slepá zuřivost

Co byste k filmu Slepá zuřivost řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Slepá zuřivost | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti