DVD Filmy
Slimáci - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Slimáci

Slimáci Původní název: Slugs: The Movie
Diskuse: Co na film říkáte?

Jedna z legend porevolučního video boomu! V nenápadném americkém maloměstě se začínají množit případy záhadných úmrtí. Policie i lékaři jsou bezradní a jediný, kdo tuší hrozivou pravdu, je hygienik Mike Brady. Jenže jeho teorie o masožravých slimácích je úřady ignorována. Až do doby, kdy se ukáže, že mladík má pravdu a že za desítky brutálně zavražděných obyvatel města opravdu mohou zdánlivě neškodní černí slimáci. Ulice i domy jsou takřka přeplněné slizkými posly smrti a zdá se, že na záchranu nevinných je již příliš pozdě.

Slugs, Španělsko/USA
Hrají: Michael Garfield, Kim Terry, Alicia Moro, Kari Rose, Philip MacHale, Emilio Linder, Kris Mann, Andy Alsup, Stan Schwartz.
Scénář: Jose A. Escriva, Ron Gantman, Shaun Hutson, J. P. Simon.
Režie: J. P. Simon

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 86 minut
Titulky:české
ŠPANůLSKO/USA 1988
DVD filmy - Americký kickboxer Vamp Banditi nebe Zvláštní jednotka Žízeň Když propukne peklo Bratři zločinu Tank Válečná kořist Bitva na Baltu

Diskuse o DVD filmu Slimáci

Co byste k filmu Slimáci řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Slimáci | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti