DVD Filmy
Sloužit Sáře - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Sloužit Sáře

Sloužit Sáře Původní název: Serving Sara
Hrají: Elizabeth Hurley, Matthew Perry, Bruce Campbell, Amy Adams, Vincent Pastore
Režie: Reginald Hudlin
Žánr: Road movie
Diskuse: Co na film říkáte?

SLOUŽIT SÁŘE - jediná věc, která je může spojit je pomsta ... Krásná SARA Moore (Elizabeth Hurley) je zrovna v New Yorku, když dostane od svého manžela Gordona (Bruce Campbell), bohatého farmáře, návrh k rozvodu. Její vypočítavý muž, se kterým vydělala velký balík peněz, dokonce najal Joa Tylera (Matthew Perry), abyjí pomohl s vyřizováním všech nepříjemných záležitostí. Jenže SARA to jen tak nenechá. Zpočátku je v šoku, , ale teď je připravená k pomstě. A ta bude sladká!
DVD filmy - Sliz Slaměný Vdovec Skutečný Génius Skleněný Dům Skleněná Past Síť Speciální Edice Sindibád a Tygří Oko Schůzka S Cizincem Sbal Prachy a Vypadni Sand Pebbles

Diskuse o DVD filmu Sloužit Sáře

Co byste k filmu Sloužit Sáře řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Sloužit Sáře | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti