DVD Filmy
Smaragdový Prales - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Smaragdový Prales

Smaragdový Prales Původní název: Emerald Forest
Žánr: Romantický/milostný
Diskuse: Co na film říkáte?

Natočeno na základě skutečné události Americký inženýr Bill Markham pracuje v amazonské džngli na stavbě přehrady. Jednoho dne jeho syn zmizí bez vysvětlení, ale policejní vyšetřování nepřinese žádné výsledky. Markham je přesvědčen, , že jeho syna unesl jeden z domorodých kmenů a vydává se do nebezpečné džungle najít ho za každou cenu.
DVD filmy - Oni žijí! Highlander Bob a Bobek 8 Jára Cimrman Ležící Spící Poplach V Oblacích Oddíl 10 Z Navarone Nukleární Cíl Zúčtování Dracula 3000 Karlík a Továrna Na čokoládu

Diskuse o DVD filmu Smaragdový Prales

Co byste k filmu Smaragdový Prales řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Smaragdový Prales | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti