DVD Filmy
Smlouva S ďáblem Cz Dabing - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Smlouva S ďáblem Cz Dabing

Smlouva S ďáblem Cz Dabing Původní název: Bedazzled
Hrají: Liz Hurley,Brendan Fraser
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Satan!A ženská!A zlomyslná! SATAN! A ženská! A zlomyslná! ... Sám ĎÁBEL v sukni potká Eliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do kolegyně v práci. Aby získal náklonnost své kolegyně, zaprodá Elliot svou duši hříšné sexy ĎÁBLICI (Elizabeth Hurley), která, , jak později Elliot zjistí má velmi zlomyslný smysl pro humor ... Pekelně legrační komedie SMLOUVA S ĎÁBLEM v režii mistra smíchu Harolda Ramise pro vás bude po čertech božským požitkem.
DVD filmy - Kung Fu Mela Zloději Paměti Vybíjená Sexbomba Od Vedle Neumírej Sám Na Dotek Já, Robot Francouzská Spojka 2 Francouzská Spojka De-lovely

Diskuse o DVD filmu Smlouva S ďáblem Cz Dabing

Co byste k filmu Smlouva S ďáblem Cz Dabing řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Smlouva S ďáblem Cz Dabing | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti