DVD Filmy
Šmoulové 17 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Šmoulové 17

Šmoulové 17 Původní název: Smurfs 17
Režie: Carl Urbano, Reži
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Veselé příhody malých modrých skřítků - šmoulů. Šmoulové si žijí bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael, , kteří jsou posedlí touhou všechny je pochytat a sníst...  Sdílet
DVD filmy - Wallace a Gromit: Nesprávné kalhoty Šmoulové 19 Yamato: Loď smrti Hejbejse 9/pevný Zadek Podzimni Cesta Stalo Sa Zive Don´t Look Back Velvet Rope / Live In Concert Auticka 3 Beatova Sin Slavy - Koncert Sazka Arena 8.6.2006 (posetka)

Diskuse o DVD filmu Šmoulové 17

Co byste k filmu Šmoulové 17 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Šmoulové 17 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti