DVD Filmy
Smrtelná hra - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Smrtelná hra

Smrtelná hra Původní název: Death Game
Diskuse: Co na film říkáte?

Známý americký herec BILLY DRAGO, jehož snadno zapamatovatelnou tvář nosí nejeden filmový záporák, si vroce 2001 střihnul roli bezohledného byznysmana, kterému není žádná špatnost cizí. Tentokrát si posvítil na hvězdu univerzitního basketbalového týmu Jackieho Stewarta, který se má stát hlavním tahounem nadcházejícího finále. Cynickému obchodníkovi se ale vůbec nelíbí, že by přitom měl přijít zkrátka, a tak se rozhodne převzít kontrolu nad Jackieho budoucností. Pomocí drog a lehkých žen ho zcela ovládne a mimořádně talentovaný sportovec se dostává na šikmou plochu. Postavit se opět oběma nohama na zem se mu všemožně snaží pomoct jeho trenér Mickey, který tím však rozehraje velmi nebezpečnou hru. Hru smrti.

Death Game, USA

Hrají: Billy Drago, Joe Lara, Jevgenij Afineevskij, Jon Golan Aharoni, Bo Brown, Charlotte Crossley, Richard Lynch
Scénář: Joseph Goldman
Režie: Menahem Golan

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 98 minut
Titulky:české
USA 2001
DVD filmy - Bouře metorů Teroristické komando Poslední tajemství Titanicu Mladí Američané Trosečníci vesmíru Krvavý tábor Major Větrov 2. DVD Svědek války Gormiti 9. DVD Gormiti 8. DVD

Diskuse o DVD filmu Smrtelná hra

Co byste k filmu Smrtelná hra řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Smrtelná hra | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti