DVD Filmy
Smyslná Orchidej - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Smyslná Orchidej

Smyslná Orchidej Původní název: Wild Orchid
Hrají: Mickey Rourke, Jacqueline Bisset, Carre Otis
Režie: Zalman King
Žánr: Erotický
Diskuse: Co na film říkáte?

SMYSLNÁ ORCHIDEJ - okouzlující cesta objevování vlastní vášně a SMYSLNOSTI. Novopečená právnička, krásná a mladá Emily Reed (Carré Otis) odjíždí se svou kolegyní Cladií Lirones (Jacqueline Biset) na mezinárodní jednání o multimilionovém obchodu. Setkání s neskrývanou SMYSLNOSTÍ, která Emily najednou obklopí, ji stále více vtahuje do světa erotických fantazií. Jejím ochotným průvodcem se stává Claudiin bývalý milenec Wheeler (Mickey Rourke). Záhadný a SMYSLNÝ muž probudí v Emily ty nejpřirozenější lidské touhy, které mohou dokonce odemknout jeho životem omrzelé srdce. Mickey Rourke, Jacqueline Biset a supermodelky Carré Otis ve "žhavém" (Variety) dobrodružství smyslů odehrávajícím se v parném, ale nádherném Rio de Janeiru. Příběh "plný exotiky" (The Hollywood Reporter) vás upoutá, , očaruje a zanechá bez dechu.
DVD filmy - Smrtelně Sexy Slzy Slunce Sluneční Země Sloužit Sáře Sliz Slaměný Vdovec Skutečný Génius Skleněný Dům Skleněná Past Síť Speciální Edice

Diskuse o DVD filmu Smyslná Orchidej

Co byste k filmu Smyslná Orchidej řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

maja (30)02.03.2011 16:19
Zanechal ve mně nesmazatelný pocit, naprosto dokonalý film.

andy (35)11.05.2010 20:32
úžasnej!!!

Lenka (32)17.03.2009 18:53
Prostě super film...Viděla jsem ho snad stokrát a pokaždé jsem v něm oběvila něco nového...Také super hudba a bezva herci..

Tamar (18)10.08.2008 22:44
dokonalost,... naprosto uzasnej film

Alis (30)13.04.2008 19:06
Úžasný!

seznamka


DVD film Smyslná Orchidej | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti