DVD Filmy
Solange: Teror v dívčí škole - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Solange: Teror v dívčí škole

Solange: Teror v dívčí škole Původní název: Cosa avete fatto a Solange? (What Have You Done to Solange?)
Diskuse: Co na film říkáte?

Tajemný vrah v dlouhém černém hábitu má na svědomí už několik mladých studentek katolické školy. Jediný, kdo tuší jaké má maniak pohnutky, je učitel Enrico (Fabio Testi), který se však se svými teoriemi nemůže svěřit policii. Prozradil by tak svůj románek s jednou ze studentek a ohrozil tak nejen svou, ale i dívčinu budoucnost. Sám se tak paradoxně stává hlavním podezřelým v příběhu, který je plný perverzních vražd a odhalených dívčích těl.

Cosa avete fatto a Solange, Itálie/NěmeckoHrají: Fabio Testi, Karin Baal, Maria Monti, Joe DAmato, Camille Keaton, Joachim Fuchsberger, Cristina Galbó.
Scénář: Bruno Di Geronimo, Massimo Dallamano.
Režie: Massimo Dallamano

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 4:3 LETTERBOX
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 102 minut
Titulky:české
ITÁLIE/NůMECKO 1972
DVD filmy - Dveře do ticha Zabít Rommela Signály v mlze Port Arthur Mrtvá sezóna Lili Marleen Kronika bombardéra Frankensteinova dcera Dům hrůzy Dementia 13

Diskuse o DVD filmu Solange: Teror v dívčí škole

Co byste k filmu Solange: Teror v dívčí škole řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Solange: Teror v dívčí škole | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti