DVD Filmy
Soukromé životy Pippy Lee - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Soukromé životy Pippy Lee

Soukromé životy Pippy Lee Původní název: Private Lives of Pippa Lee
Hrají: Robin Wright Penn, Mike Binder
Režie: Rebecca Miller
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Pippa Lee (ROBIN WRIGHT PENN) vede na první pohled šťastný život. Je oddanou manželkou o třicet let staršího významného vydavatele (ALAN ARKIN) , se kterým má dvě odrostlé úspěšné děti. Každý obdivuje její vyrovnanost a rád se jí svěří se svými problémy. Když se ale u jejího manžela objeví zdravotní potíže, na jeho naléhání se stěhují z manhattanského bytu do klidnějšího Connecticutu. A právě tady, uprostřed komunity důchodců, se její idylický manželský život, který tak dlouho a těžko budovala, ocitá v zásadním ohrožení Ve vedlejších rolích fi lmu, v němž se střídají hořké momenty s těmi humornými, se objevují Keanu Reeves, Monica Bellucci, , Julianne Moore nebo držitelka Zlatého glóbu Winona Ryder.
DVD filmy - Sex a lži města hříchu: Skandál Teda Biniona Pošťák Pat - nové příběhy | 1 - Ukradené jahody Polární bouře Na odstřel Nesnesitelná krutost Občan Havel přikuluje Kdo najde přítele, najde poklad Andělé a démoni Barbie – Princezna z ostrova Annie Hallová

Diskuse o DVD filmu Soukromé životy Pippy Lee

Co byste k filmu Soukromé životy Pippy Lee řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Soukromé životy Pippy Lee | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti