DVD Filmy
Španglicky snadno a rychle - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Španglicky snadno a rychle

Španglicky snadno a rychle Původní název: Spanglish
Hrají: Adam Sandler, Téa Leoni, Cloris Leachman, Cecilia Suárez, Paz Vega
Režie: James L. Brooks
Žánr: Romantický
Diskuse: Co na film říkáte?

ŠPANGLICKY SNADNO A RYCHLE - ŠPANGLIČTINA = hybrid španělštiny a angličtiny, který hovoří 40 milionů hispánských obyvatel USA. Komedie, která mluví sama za sebe. John Clasky (Adam Sandler) je oddaný otec rodiny. Jako vyhlášený šéfkuchař, dobře zajišťuje své nejbližší a dopřává jim luxusu včetně prázdninového domu v Malibu. V něm získá práci jako hospodyně krásná Flor (Paz Vega), která přišla do Ameriky společně se svou dcerkou před nedávnem z Mexika. Ale život v nové zemi bude složitější než si představovala ... Hlavně pro její dceru! Zvlášť když se vás ujme taková zazobaná, ale trošku ztřeštěná rodinka! Příběh tohoto filmu je upřímným a osvěžujícím pohledem na důležité životní závazky, jakými jsou manželství, , rodičovství nebo oddanost svým nejbližším.
DVD filmy - Kousek nebe Vetřelec: Vzkříšení Vesmírná Odysea Putování se zvířaty. Sportovní rekordy Město Ember Underworld: Vzpoura Lycanů Čáryfuk 2. Čáryfuk 1. Věrný pes Čiko Cyborg 2 – Skleněný stín

Diskuse o DVD filmu Španglicky snadno a rychle

Co byste k filmu Španglicky snadno a rychle řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Španglicky snadno a rychle | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti