DVD Filmy
Špión, který mi dal kopačky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Špión, který mi dal kopačky

Špión, který mi dal kopačky Původní název: The Spy Who Dumped Me
Hrají: Mila Kunis, Kate McKinnon, Sam Heughan, Justin Theroux
Režie: Susanna Fogel
Žánr: Akční, Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Když se u Audrey (Mila Kunis) nečekaně objeví její bývalý přítel s týmem nájemných zabijáků v zádech, obrátí se jí a její nejlepší kamarádce Morgan (Kate McKinnon) život naruby! Proti své vůli se stanou součástí mezinárodního spiknutí a místo poklidného života v Los Angeles je čeká jedna akce za druhou! Musí vyrazit do Evropy a spolu s okouzlujícím, , ale podezřelým britským agentem vymyslet plán na záchranu světa.
DVD filmy - Sestra Yeti: Ledové dobrodružství Který je ten pravý? Hell Fest: Park hrůzy Spolu to dáme Pátrání Na jeden nádech Slender Man Predátor: Evoluce Poslední zúčtování

Diskuse o DVD filmu Špión, který mi dal kopačky

Co byste k filmu Špión, který mi dal kopačky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Špión, který mi dal kopačky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti