DVD Filmy
Spolubydlící 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Spolubydlící 2

Spolubydlící 2 Původní název: Single White Female: The Psycho
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Spolubydlící s vražednými sklony Když se Holly Parker nastěhuje do svého nového bytu, má pocit, že narazila na dokonalou spolubydlící: Tess Kositch je na pohled sladká a plachá mladá žena, která touží stát se její kamarádkou. Ale za stydlivým zevnějškem skrývá Tess duši zabijáka. Věří, že život nepřináší nic sladšího než zabít přítele, , který trpí.A Holly poslední dobou dostává jednu bolestivou ránu za druhou. Přítel ji podvádí a spolupracovnice překazí každou její šanci na povýšení.Přesto si Holly nemusí dělat starosti. Tess se o ni postará.Vždyť Holly je přítelkyně. A pro zabijáka jako Tess není lepší odměna než pomoci svým přátelům s trápením.
DVD filmy - Špína Barbie-deníček 40 Let Panic A Co Když Je To Pravda? Pilates Pro Pokročilé Tuláček Jako Jed Od Zítřka Nečaruji Tibet - K Posvátné Hoře Kailás Harry Potter a Ohnivý Pohár

Diskuse o DVD filmu Spolubydlící 2

Co byste k filmu Spolubydlící 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

hanka (19)26.11.2009 00:38
fakt dobreej film :)

seznamka


DVD film Spolubydlící 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti