DVD Filmy
Srdečné Pozdravy Z Ruska - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Srdečné Pozdravy Z Ruska

Srdečné Pozdravy Z Ruska Původní název: 007 - From Russia with Love
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

JAMES BOND - AGENT 007. Ernst Blofeld, číslo jedna v organizaci SPECTRE, touží po smrti JAMESE BONDA. Nastraží na něj past, o které je přesvědčen, že jí AGENT 007 podlehne. Dvoustranný agent, Taťána Romanová, říká, že zmizí s cenným dešifrovacím zařízením, pokud pro něj JAMES BOND pojede do Istambulu. Zde má SPECTRE v plánu vyvolat spor mezi Brity a Rusy, prodat zařízení se ziskem zpět Sovětům a vlákat tak BONDA do smrtící pasti. Ale láska k Taťáně se AGENRA 007 zmocní natolik, že spolu s ní čelí pomstě agentů SMERSH, , právě když se Orient Expres řítí přes hranice východní Evropy.
DVD filmy - Dr. No Lesy Producenti Hledáme Ydol Kerberos Děti Z Ostrova Pokladů Den D Stopař Anakonda:honba Za Krvavou Orchidejí Kdo Je Cletis Tout?

Diskuse o DVD filmu Srdečné Pozdravy Z Ruska

Co byste k filmu Srdečné Pozdravy Z Ruska řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Srdečné Pozdravy Z Ruska | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti