DVD Filmy
Srpen před bouří - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Srpen před bouří

Srpen před bouří Původní název: August
Hrají: Josh Hartnett, Naomie Harris, David Bowie
Režie: Austin Chick
Žánr: Thriller a krimi
Diskuse: Co na film říkáte?

Film August přináší příběh dvou bratrů, Toma a Joshuy Sterlingových (Josh Hart- nett a Adam Scott) , jejichž nově založená internetová firma Landshark je na ame- rickém akciovém trhu tak žhavým zbožím, jako je samo newyorské léto toho roku. Tom si užívá požitkář- ského života internetové hvězdy, má spoustu milenek, řídí parád- ní auto a volno tráví v nově otevřeném klubu Bungalow 8. Nic ale netrvá věčně... Je totiž léto roku 2001. Akcie firmy začí- nají strmě klesat a za několik týdnů dojde k události, , která jednou provždy změní celý svět.
DVD filmy - Zohan - Krycí jméno Kadeřník Jen přes její mrtvolu Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook 2 DVD Hellboy 1+2 2 DVD Akta X 1+2 Proč jsem se jen ženil Mumie se vrací Mumie: Hrob dračího císaře 2 DVD Steelbook Legenda o mém synovi Útěk z vězení (2005) | 1.sezona

Diskuse o DVD filmu Srpen před bouří

Co byste k filmu Srpen před bouří řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Srpen před bouří | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti