DVD Filmy
Star Trek 2 Se - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Star Trek 2 Se

Star Trek 2 Se Původní název: Star Trek 2: Wrath of Khan SE
Hrají: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, George Takei, James Doohan, Walter Koenig, Nichelle Nicholz
Režie: Nicholas Meyer
Žánr: Sci-fi
Diskuse: Co na film říkáte?

Khan, geneticky upravený "superman" s megalomanskými sklony, byl před léty vyhnán na opuštěnou planetu Ceti Alpha 5. Khan přísahal pomstu kapitánu Kirkovi, kterého vinní za své vyhnanství jakož i za smrt svého syna. Když se mu po dlouhých letech naskytne možnost uprchnout, neváhá ani chvilku. S pomocí cizopasného tvora ovládájího mysl získává brzy kontrolu nad celou loďí Reliant. Teď už Khanovi zbývá pouze jediná věc, , přilákat Kirka a zabít ho. Jako nástroj své pomsty se chystá použít zbraň vpravdě ničivou "Plamen života - Genesis".
DVD filmy - Rio Lobo Rio Grande Pomáda Nevada Smith M:i-2 Lidská skvrna FilmX Kmotr 3 Horečka Sobotní Noci Hlava 22 Flashdance

Diskuse o DVD filmu Star Trek 2 Se

Co byste k filmu Star Trek 2 Se řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Star Trek 2 Se | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti