DVD Filmy
Stopař - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Stopař

Stopař Původní název: Hitcher, The
Žánr: Horor
FilmyX.cz záznam: Stopař
Diskuse: Co na film říkáte?

STOPAŘ - Hrůza začíná, když mu zastavíte! Rutger Hauer v roli STOPAŘE předvádí ve scénách zuřivého řádění místy až nadlidský výkon. Při cestě z Chicaga do San Diega nabídne mladík Jim (C.Thomas Howell), bez většího rozmýšlení uprostřed deště svezení neznámému STOPAŘI (Rutger Hauer). Jim neví, že STOPAŘ je brutální vrah a s úmyslem vraždit nastoupil i do jeho automobilu ... Ve chvíli, kdyse Jimovi podaří dostat ho z auta pryč, se STOPAŘ rozhodne oplatit světu všechno zlé, co mu kdy kdo provedl. Policie, aniž by mělatušení o existenci skutečného vraha, ale ze zabíjení podezírá právě Jima. Ale není STOPAŘ pouhým výplodem Howellovy fantazie a Howell sám pak schizofrenním vrahem? Nebo má pravdu číšnice z dálničního motorestu (Jennifer Jason Leigh), , podle které STOPAŘ skutečně existuje a Howell je jen náhodou obětí tohoto toulavého šílence? STOPAŘ je v každém případě film plný skvělé zábavy i prvků hororu a stojí za to ho vidět!
DVD filmy - Anakonda:honba Za Krvavou Orchidejí Kdo Je Cletis Tout? Johanka Z Arku Job Jeepers Creepers 2 Jakub Lhář Charlieho Andílci : Na Plný Pecky Hněv Duší Erin Brockovich Bruce Willis 2-stav Obležení,hartova Válka

Diskuse o DVD filmu Stopař

Co byste k filmu Stopař řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

ghost ryder (94)22.12.2009 23:14
je to docela dobry film

19.04.2008 14:11
Ahoj.Tak film stopar se mi faakt hrozne mooc libi.Videla jsem ho kdyz jsme jeli se skolou z temelina v autobuse..Fakt moc peknej.

seznamka


DVD film Stopař | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti