DVD Filmy
Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1

Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1 Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 12.05.2009 Region: 0 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 00:56:00 Rok natočení: 1999 Země: Německo Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) V první části sedmidílného dokumentárního seriálu o světových náboženstvích nazvané „Náboženství kmenů“ se diváci vydají se známým spisovatelem a katolickým teologem Hansem Küngem do nitra Austrálie a do Afriky – kolébky lidstva.Na DVD najdete také příspěvek našeho předního českého odborníka, který vás seznámí s postavou profesora Hanse Künga a představí vám náboženství jako sociokulturní jev.Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog)BONUS: Slovo odborného poradce Prof. PhDr. Tomáše Halíka, , Th.D.
DVD filmy - Kouzlo Mece Expedice Lambarene 3 Dvd Nejvetsi Zabijaci Brazilske Prirody 3x Zahady 1 Prvni Svetova Valka Dil 2. Kopyto Gordon Ramsay - Nocni Mury Kuchyne 1 Egypt: Palac Kleopatry Historie Vesmiru 3. 3x Ceska Komedie Ix.

Diskuse o DVD filmu Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1

Co byste k filmu Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Svetova Nabozenstvi: Nabozenstvi Kmenu-1 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti