DVD Filmy
Svůdná Touha - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Svůdná Touha

Svůdná Touha Původní název: Wicked
Hrají: Chelsea Field, Linda Hart, William R. Moses, Patrick Muldoon, Michael Parks, Julia Stiless, Vanessa Zima
Režie: Michael Steinberg
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

SVůDNÁ TOUHA - krásná, světlovlasá a neodolatelná. Julia Stiless je Ellie, průměrná dospívající dívka s typickými dospívajícími problémy: pro bratra je malá sestra a rodiče jí nevěnují takovou pozornost, , které se zoufale dožaduje. A tak hledá někoho s kým by byla šťastná - doma nebo ve škole.
DVD filmy - Nováček Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk Olympiáda 3 disky Pohádky Z mechu A kapradí 3 Mach A šebestová K tabuli Mach A šebestová Kameňák 1

Diskuse o DVD filmu Svůdná Touha

Co byste k filmu Svůdná Touha řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Svůdná Touha | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti