DVD Filmy
Swordsman 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Swordsman 2

Swordsman 2 Původní název: Swordsman II
Hrají: Rosamund Kwan, Fannie Yuen, Yee-kwan Yan, Lau Shun, Waise Lee
Režie: Ching Siu Tung
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Posvátné knihy obsahující návod na ovládnutí těch nejdokonalejších technik bojového umění se zmocnil zrádný Dron, který jejího vlastnictví využil k ovládnutí celé Číny. Jediný, kdo mu může tyto plány překazit, je zdatný bojovník Lin (Jet Li) se svými bratry. Budou ale jeho schopnosti stačit na muže, jenž drží v ruce klíč k těm nejlepším bojovým metodám? Pokračování legendárního filmu obsahuje vše, , co z prvního dílu udělalo nesmrtelnou legendu.
DVD filmy - Swordsman Svět Zítřka Stíny Strachu Správnej Polda Spoušť Sk8aři Sedmý Hřích Sám V Temnotě Rukojmí Recept Na Lásku

Diskuse o DVD filmu Swordsman 2

Co byste k filmu Swordsman 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Swordsman 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti