DVD Filmy
Syndrom Vraha - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Syndrom Vraha

Syndrom Vraha Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 20.08.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:35:00 Rok natočení: 1973 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglický Terry Lambert se po letech ve vězení vracízpět do ubytovny, která patří jeho matce. Navenek působí jako napravený delikvent, , ale hluboko ve svém nitru je sžírán touhou po pomstě a nepřiznanou nenávistí k vlastní matce. První mrtvola na sebe nenechá dlouho čekat.
DVD filmy - Kryci Jmeno: Cistic Zoldaci: Valka V Africe - 2.Dvd Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd Jizda S Elvisem Zabijak Z Bangkoku Bojova Letadla 6 My Evropane 1 Pozor, Banditi! Kletba Halloweenu Tajuplna Priroda 2

Diskuse o DVD filmu Syndrom Vraha

Co byste k filmu Syndrom Vraha řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Syndrom Vraha | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti