DVD Filmy
Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD)

Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) Původní název: Dinosapien
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD)

Lauren, Courtney, Chris a Kid přijíždějí jako dětští vedoucí na letní dětský tábor zaměřený na paleontologii. Tábor vede doktorka Hillary Slayton, jejíž manžel záhadně zmizel ve zdejších horách při jedné expedici za vykopávkami. A právě její dcera Lauren se v hlubokých lesích kanadských hor setkává s živým dinosaurem. A ze světa dinosaurů jej pronásledují nebezpeční dravci, které se nevyplácí podceňovat. Podaří se Lauren a jejím přátelům najít vchod do dinosauřího světa a zjistit tak, , co se stalo s jejím otcem?


internetový obchod

DVD filmy - Svět přírody: Kolekce (6 DVD) Příběh o Indii 2 DVD Oceány kolekce Válka století 2 DVD BBC Rozum a cit:Kolekce (3 DVD) Pravěk útočí II.série: Kolekce (7 DVD) Sněhurka (Ne)šťastná až na věky Pú: Nejlepší dobrodružství 101 Dalmatinů 2: Flíčkova dobr. Divoká Afrika: Kolekce (6 DVD)

Diskuse o DVD filmu Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD)

Co byste k filmu Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Honza (15)12.10.2011 16:28
Dokud jsem tento seriál neviděl, myslej jsem si, že dinosauři měli vyhynout už dávnoo. Jakmile jsem to ale tento seriál viděl, otevřelo mi to oči. Je to vážně povedený seriál. Nejlepší z celého příběhu je právě dromaerosaurus Eno a teorie o Dinosapienech. Od té doby neustále zkoumám nové možnosti o tom, jak by mohli současní dinosauři vypadat. A to není všechno. Příběh se mi tak líbil, že jsem o letních prázdninách napsal pokračování tohoto seriálu v knižní podobě. Má kniha se jmenuje Tajemství nových dinosaurů 2. Ze začátku navazuje na původní seriál. Je to tedy skvělý seriál se zajímavým tématem. A opravdu bych rád věděl, proč se k tomu seriálu někteří lidé staví tak naivně negativně. Jsem vědec zaměřený na dinosaury a z mého hlediska je to fantastický příběh. Dávám mu proto 100%!

seznamka


DVD film Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti