DVD Filmy
Tajemství slov FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tajemství slov FilmX

Tajemství slov  FilmX Původní název: La vida secreta de las palabras
Hrají: Sarah Polley, Tim Robbins, Javier Cámara
Režie: Isabel Coixet
Diskuse: Co na film říkáte?

Na vrtnou stanici, místo izolované od pevniny širým mořem a obývané pouze muži, jednoho dne přijíždí ošetřovatelka Hanna. Má zde pečovat o Josefa - pracovníka, který při nehodě utrpěl četné popáleniny a přišel o zrak. V hodinách citlivých rozhovorů, při nichž vyplouvají na povrch jejich tajemství, bolesti i naděje, , se mezi nimi rodí neobyčejné emocionální pouto.
DVD filmy - Eyes Wide Shut Xl Láska A. Žena Ve Vodě Dům U Jezera Soví Houkání Rituál Zběsilý útěk Královna Koření Bestie Karla Jeden Navíc

Diskuse o DVD filmu Tajemství slov FilmX

Co byste k filmu Tajemství slov FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Tajemství slov FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti