DVD Filmy
Tajný život včel - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tajný život včel

Tajný život včel Původní název: Secret Life of Bees
Hrají: Queen Latifah, Dakota Fanning
Režie: Gina Prince-Bythewood
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Queen Latifah a Dakota Fanning vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto báječného filmu o rodině, nezávislosti a mimořádné síle lásky (Minneapolis Star Tribune) natočeného podle uznávaného bestselleru. Aby unikla před vlastním krutým a věčně rozzlobeným otcem a objevila pravdu o matčině minulosti utíká čtrnáctiletá Lily Owens (Fanning) se svou pečovatelkou a kamarádkou Rosaleen (Jennifer Hudson) do města v Jižní Karolíně, kde jí poskytují přístřeší chovatelky včel - sestry Boatwrightovy (Latifah, Alicia Keys a Sophie Okonedo). Zde se Lily ocitá obklopena nečekanou láskou, půvabem a spiritualitou jedinečně nadaných žen a s každou z nich si vytváří pevné pouto. Zároveň si uvědomuje, že člověk někdy musí nejdřív domov opustit, , aby ho mohl skutečně nalézt.
DVD filmy - Plán B Holka na zabití Ester to rozčísne Baby Máma Jízda do pekel 2 Život je stres Po stopách sněžného levharta Pashmina Smrt modelky Kam, pánové, kam jdete?

Diskuse o DVD filmu Tajný život včel

Co byste k filmu Tajný život včel řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Tajný život včel | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti