DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tarzan 2

Tarzan 2 Původní název: Tarzan 2
Režie: Brian Smith
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

Nový film a nový příběh! To je TARZAN 2, dobrodružství, které nám ukáže dětství této populární postavy.Než se stal Tarzan králem džungle, byl to obyčejný a trochu nešikovný kluk, který se snažil zapadnout do opičí tlupy. Jednou však Tarzanova chyba ohrozí život všech ostatních, a tak si Tarzan usmyslí, že gorilímu společenství bude lépe bez něj a uteče. Čeká ho napínavá a dobrodružná cesta, na které se setká i se Zugorem, tajemným tvorem, nejmocnějším ze všech v celé zemi. Oba se ale spřátelí a poznají, že být jiným není ani tak špatné, ani slabošské, a že přátelé a rodina jsou největším kouzlem na světě.I v novém příběhu se můžete těšit na oblíbené hrdiny Terk, Tantora a jejich nové kamarády. S novými písněmi od Phila Collinse bude malému "opičímu" klukovi fandit celá rodina!


DVD filmy - Tango And Cash Takoví Normální Zabijáci Tajný Agent Jack T. Tajemná řeka Superman: Speciál Stephen King: Osvícení - 2 Dvd Specialista Spalující Touha South Park: Peklo Na Zemi Skleněné Peklo

Diskuse o DVD filmu Tarzan 2

Co byste k filmu Tarzan 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

jirka (10)29.07.2007 10:53
janvišhoza

michal (12)30.09.2006 13:01
je to skvělí film-ok ok ok

seznamka

DVD film Tarzan 2
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.