DVD Filmy
Tělo Na Tělo - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tělo Na Tělo

Tělo Na Tělo Původní název: Ballistic: Ecks vs. Sever
Hrají: Antonio Banderas (jeremiah Ecks), Lucy Liu (sever), Gregg Henry (robert Gant), Ray Park (ross), Talisa Soto (rayne Grant)
Režie: Kaos
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Špičkový agent FBI Jonathan Ecks (ANTONIO BANDERAS – Sedmý hřích, Frida) opustil řady FBI poté, co byla zavražděna jeho manželka. Mladá a krásná žena ale není mrtvá. S novou identitou žije ve Vancouveru jako manželka vlivného Roberta Ganta. Po této šokující informaci se Ecks vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo. Na to se ale musí spojit s agentkou Sever (LUCY LIU – Kill Bill, Charlieho andílci) z DIA, , která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí...
DVD filmy - Tajní Agenti Šerif Šedá Zóna Swordsman 2 Swordsman Svět Zítřka Stíny Strachu Správnej Polda Spoušť Sk8aři

Diskuse o DVD filmu Tělo Na Tělo

Co byste k filmu Tělo Na Tělo řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Tělo Na Tělo | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti