DVD Filmy
Ten Kdo Mě Hlídá - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ten Kdo Mě Hlídá

Ten Kdo Mě Hlídá Původní název: Someone To Watch Over Me
Hrají: Tom Berenger
Režie: Ridley Scott
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

TEN, KDO MĚ HLÍDÁ. O životě na vysoké noze a vrahem za zády. Život právě jmenovaného detektiva Mike Keegana se úplně změní, když je pověřen úkolem hlídat krásnou Claire Gregory. Ta se stala očitým svědkem brutální vraždy. Keegan se pohybuje na tenké hranici mezi ochranou a posedlostí, je vtažen do života na vysoké noze, , který Claire vede. Snaží se zůstat stále o krok napřed před maniakálním vrahem.
DVD filmy - Temný Krystal Temná Voda Telefonní Budka Taxikář Tanečníci Tajemství Loňského Léta 2 Tajemství Loňského Léta Tajemný Ostrov Tajemné Okno Švédská Trojka 3

Diskuse o DVD filmu Ten Kdo Mě Hlídá

Co byste k filmu Ten Kdo Mě Hlídá řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Dáša (36)04.05.2009 21:41
Film se mi moc líbí, ač už je několik let starý, ráda se opět na něj podívám.A Tom Berenger je pořád borec.

seznamka


DVD film Ten Kdo Mě Hlídá | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti