DVD Filmy
Terminator - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Terminator

Terminator Původní název: Terminator
Hrají: Michael Biehn, Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Paul Winfield
Režie: James Cameron
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

POPRVÉ NA DVD S ČESKÝM DABINGEM! Necítí bolest. Nemá strach. Neporazitelný TERMINÁTOR. Budoucnost je v jeho rukou. TERMINÁTOR - legendární akční podívaná přichází! Rok 2029. Gigantické super počítače ovládly planetu a jsou rozhodnuty vyhladit lidskou rasu! Chtějí zničit budoucnost lidí, proto musí změnit jejich minulost, a tak posílají zpátky v čase nezničitelného kyborga - TERMINÁTORA (Arnold Schwarzenegger), aby zabil Sarah Connor (Linda Hamilton) a s ní ještě nenarozeného syna, který se má stát jedinou nadějí lidstva. Může se Sarah zachránit před touto nepředstavitelnou hrozbou? Nebo lidé vyhynou kvůli "jednomu ohromnému kusu zmutovaného železa?" Arnold Schwarzenegger jako nejkrutější a nelítostný stroj na zabíjení, jaký kdy ohrožoval lidstvo! TERMINÁTOR - důmyslně koncipovaný a senzační dobrodružství, které vás díky napětí a strhujícímu nečekanému ději nenechá v klidu ani minutu.


DVD filmy - O kocouru Mikešovi 2 Začátky filmových hvězd Vltava v obrazech | 6 (46-54) Záhadné zmizení Tvrďák Svůdná Touha Nováček Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu

Diskuse o DVD filmu Terminator

Co byste k filmu Terminator řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

padrtak (34)17.05.2008 14:55
porad dobre

07.02.2008 19:20
skvělý film

Aneta (9)28.12.2007 17:41
je dobrej!

Aneta (9)28.12.2007 17:41
ahoj! egstistuješ? chci byt taki terminatorem. mužu? hraju si ně.

Filip (11)31.07.2007 15:22
je to ten nej film co jsem kdy vidělDVD film Terminator | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.