DVD Filmy
Tlusťoch Z Beverly Hills - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Tlusťoch Z Beverly Hills

Tlusťoch Z Beverly Hills Původní název: Beverly Hills Ninja
Hrají: Chris Farley, Nicollette Sheridan, Nathaniel Parker, Chris Rock, Robin Shou
Režie: Dennis Dugan
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ale Haru jako Ninja a ještě v Beverly Hills, to je" jiný šálek kávy" ... Ninja je legenda, která přežívá staletími. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že jeblbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé očiale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdnému harakiri se chystá i největší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, , aby v nebezpečné misi srovnal tlupu gaunerů.
DVD filmy - Tichý Nepřítel Thelma a Louisa S. E. Ten Kdo Mě Hlídá Temný Krystal Temná Voda Telefonní Budka Taxikář Tanečníci Tajemství Loňského Léta 2 Tajemství Loňského Léta

Diskuse o DVD filmu Tlusťoch Z Beverly Hills

Co byste k filmu Tlusťoch Z Beverly Hills řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kenny08.04.2008 19:38
Je prostě Super

04.11.2007 20:37
shánim tu písničku, co hraje, když potká tu blondýnu ve meste :-D

kroket (18)20.06.2007 12:13
deto jeto dodrí ale mohlo bito bít lepši

seznamka


DVD film Tlusťoch Z Beverly Hills | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti