DVD Filmy
Totem vlka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Totem vlka

Totem vlka Původní název: Wolf Totem
Žánr: Dobrodružný
FilmyX.cz záznam: Totem vlka
Diskuse: Co na film říkáte?

Mladý Číňan Chen Zhen se za dob tzv. kulturní revoluce ocitá v oblasti Vnitřního Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Mongolské stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž dobrodincem. Právě v odvěkém zápasu s vlkem ohrožujícím stáda ovcí a koní byl člověk posílen. Chen Zhen je natolik okouzlen místním smýšlením, , že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě.(Bohemia MP)
DVD filmy - Twilight sága: Nový měsíc Už teď mi chybíš Špatnej polda Nejlepší z Brooklynu Bella a Sebastian Pestrobarvec petrklíčový Ovečka Shaun ve filmu Slídil Tarzan: Král džungle 1. série 2DVD Garfield 18

Diskuse o DVD filmu Totem vlka

Co byste k filmu Totem vlka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Totem vlka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti