DVD Filmy
Trabantem až na konec světa - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Trabantem až na konec světa

Trabantem až na konec světa Hrají: Aleš Vašíček, Marek Slobodník, Dan Přibáň
Režie: Dan Přibáň
Žánr: Dokumentární
Diskuse: Co na film říkáte?

Rozumný člověk by se jen těžko vydal na cestu dlouhou přes 20 000 kilometrů skrz amazonský prales, přes zpráchnivělé mosty, cestou smrti nebo přes pětitisícové průsmyky And. A kdyby náhodou ano, tak určitě ne se sedmi lidmi ze tří zemí, které sotva zná. A už vůbec ne Trabantem. Tahle šílená jízda rozhodně není bezstarostná, je ale fascinující a zábavná. Jak se dokáže snést parta lidí, kteří se navzájem skoro neznají, čtyři měsíce ve žlutých ponorkách? Cestovatel Dan Přibáň navazuje na úspěch snímku Trabantem napříč Afrikou dalším filmem plným dechberoucí přírody a neuvěřitelných historek tentokrát z Jižní Ameriky. Ta největší výzva není venku, , ale uvnitř.
DVD filmy - Šťastná hvězda Špindl Šmoulové: Zapomenutá vesnice Loganovi parťáci Labyrint: Zkoušky ohněm Baby Driver 7 životů Pat a Mat znovu v akci Dámský klub Akta X 11. série

Diskuse o DVD filmu Trabantem až na konec světa

Co byste k filmu Trabantem až na konec světa řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Trabantem až na konec světa | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti