DVD Filmy
Twilight sága: Nový měsíc - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Twilight sága: Nový měsíc

Twilight sága: Nový měsíc Původní název: The Twilight saga: New moon
Žánr: Fantasy
FilmyX.cz záznam: Twilight sága: Nový měsíc
Diskuse: Co na film říkáte?

Ve druhém pokračování mega úspěšné Twilihght ságy, natočené podle bestsellerů Stephenie Meyerové, oslavuje Bella svoje osmnácté narozeniny se svým milovaným Edwardem a celou rodinou Cullenů. Když se pořeže na prstě, kapka její krve vyvolá u Jaspera Cullena neovladatelnou reakci a Bellu napadne. Edward ji ochrání, ale opět si uvědomí, že i když ji nekonečně miluje, je pro ni stále životním nebezpečím. Rozhodne se proto ji ochránit jak nejlépe se dá – odejít. Pro Bellino zlomené srdce nastává velmi těžké období a jedinou oporou je její velmi dobrý přítel Jacob. Spolu s ním se ocitne ve světě vlkodlaků, věčných nepřátel všech upírů a tuší, , že jednoho dne se bude muset rozhodnout – Edward nebo Jacob?
DVD filmy - Už teď mi chybíš Špatnej polda Nejlepší z Brooklynu Bella a Sebastian Pestrobarvec petrklíčový Ovečka Shaun ve filmu Slídil Tarzan: Král džungle 1. série 2DVD Garfield 18 Garfield 17

Diskuse o DVD filmu Twilight sága: Nový měsíc

Co byste k filmu Twilight sága: Nový měsíc řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Twilight sága: Nový měsíc | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti