DVD Filmy
Underworld: Vzpoura Lycanů - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld: Vzpoura Lycanů Původní název: Underworld: Rise of the Lycans
Hrají: Michael Sheen, Bill Nighy, Rhona Mitra
Režie: Patrick Tatopoulos
Žánr: Sci-fi/fantastický
FilmyX.cz záznam: Underworld: Vzpoura Lycanů
Diskuse: Co na film říkáte?

Underworld: Vzpoura Lycanů se vrací k původům staleté krvavé války mezi aristokratickými upíry a jejich někdejšími otroky Lycany. V dobách temna se mladý Lycan jménem Lucian (Michael Sheen) ujímá role mocného vůdce, jenž sjednocuje vlkodlaky a v jejich čele se staví krutému králi upírů Viktorovi (Bill Nighy) , , který je zotročil. K Lucianovi se přidává i jeho tajná láska Sonja (Rhona Mitra) a oba společně svádí s upíří armádou souboj o svobodu Lycanů.
DVD filmy - Čáryfuk 2. Čáryfuk 1. Věrný pes Čiko Cyborg 2 – Skleněný stín Putování za vínem | 2. - - Francie Vaterland - Lovecký deník Pekelní Andělé Hon Na Myš Sedm Ally McBealová

Diskuse o DVD filmu Underworld: Vzpoura Lycanů

Co byste k filmu Underworld: Vzpoura Lycanů řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Underworld: Vzpoura Lycanů | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti