DVD Filmy
Upíři - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Upíři

Upíři Původní název: Vampires
Hrají: James Woods, Daniel Baldwin, Thomas Ian Griffith, Sheryl Lee, Maxmillian Schell
Režie: John Carpenter
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

Připravte se, začíná se stmívat ... Jestli si myslíte, že UPÍŘI mohou žit pouze v noci, ještě jste nepotkali Mistra! Na zemi se jako mor rozšířil rod nemrtvých, kteří určují osud každého, s kým se potkají. Budoucnost lidstva je nyní v rukou Jacka Crowa, nejlepšího ničitele UPÍRů, který musí zastavit Mistra, , jež se snaží pro sebe a celou legii nemrtvých dosáhnout něčehoco jim umožní ovládnout svět: schopnosti pohybovat se na denním světle. Mistr hororu přináší další ďáblovo plemeno.
DVD filmy - Univerzální Voják 2 Univerzální Voják Umučení Krista Umění Akce Úkryt Tři Světy Gullivery Trosečníci Tlusťoch Z Beverly Hills Tichý Nepřítel Thelma a Louisa S. E.

Diskuse o DVD filmu Upíři

Co byste k filmu Upíři řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

frank (17)09.01.2008 08:54
gutt sceny a prdel

seznamka


DVD film Upíři | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti