DVD Filmy
Upírův pomocník - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Upírův pomocník

Upírův pomocník Původní název: Cirque du Freak: The Vampire`s Assistant
Hrají: John C. Reilly, Chris Massoglia, Josh Hutcherson
Režie: Paul Weitz
Žánr: Sci-fi a fantasy
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Upírův pomocník

Vydejte se na nekonečné fantastické dobrodružství natočené podle slavné knižní předlohy. Při návštěvě zájezdního panoptika zrůd se do šestnáctiletého Darrena zakousl upír (John C. Reilly). Darren se jako nemrtvý připojuje k cirkusovému představení a společně s různými šílenými hříčkami přírody proniká do nového úžasného světa, ve kterém se objevuje i Salma Hayek a Willem Dafoe. Když pak mezi upíry a jejich zlými protivníky vypukne válka, , poslední nadějí lidstva se stane odvaha jediného chlapce.


internetový obchod

DVD filmy - Gamer Tommy FilmX 2 DVD Den poté / 28 dní Bouřlivé Dny - Paramount Stars Tajemství nových dinosaurů: Kolekce (5 DVD) Svět přírody: Kolekce (6 DVD) Příběh o Indii 2 DVD Oceány kolekce Válka století 2 DVD BBC Rozum a cit:Kolekce (3 DVD)

Diskuse o DVD filmu Upírův pomocník

Co byste k filmu Upírův pomocník řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Upírův pomocník | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti