DVD Filmy
Určitě, možná - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Určitě, možná

Určitě, možná Původní název: Definitely, Maybe
Hrají: Kevin Kline, Ryan Reynolds, Elizabeth Banks
Režie: Adam Brooks
Žánr: Romantický
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Určitě, možná

Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslin) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banks) , o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisher) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weisz)... Tři romance...tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, , aby dal lásce druhou šanci.


internetový obchod

DVD filmy - Bořek stavitel: Snídaně pro Micku Zločiny a poklesky Dr. Dolittle 4 Básník války Zabiják bez tváře Akta X (seriál) | 9.sezona Cvičení po porodu Bořek stavitel: Hugo nezbeda Pomsta Růžového pantera Jesus Christ Superstar (1973)

Diskuse o DVD filmu Určitě, možná

Co byste k filmu Určitě, možná řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Určitě, možná | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti