DVD Filmy
Útěk Z New Yorku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Útěk Z New Yorku

Útěk Z New Yorku Původní název: Escape from New York
Hrají: Kurt Russell, Lee Van Cleef
Režie: John Carpenter
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Z New Yorku je věznice s maximálmí ostrahou. Dostat se ven je nemožné. Dostat se dovnitř je šílenost! New York, budoucnost. Z Manhattanu je obrovské vězení obehnané neprodyšnou ochranou. A právě do této oblasti havaruje letadlo, na jehož palubě je prezident USA. Snake Plissken (Kurt Russel), bývalý příslušník speciálních jednotek, je propuštěn z vězení a vyslán, , aby ho zachránil.
DVD filmy - Rudé Horko Hvězdná Brána Obchod Na Korze Sluneční Stát Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika Bob a Bobek Na Cestách 7 Co Je Doma To Se Počítá Poslední Leč Milenci a Vrazi Terminator Ultimate Edition - 2disk

Diskuse o DVD filmu Útěk Z New Yorku

Co byste k filmu Útěk Z New Yorku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

tom (45)13.12.2006 14:57
naprosto geniální film z dílny Johna Carpentera,úžasná hudba,dávám 5 hvězdiček!

seznamka


DVD film Útěk Z New Yorku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti