DVD Filmy
Úžasňákovi 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Úžasňákovi 2

Úžasňákovi 2 Původní název: Incredibles 2, The
Režie: Brad Bird
Žánr: Akční, Dobrodružný, Rodinný, Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Helen je znovu v akci, zatímco Bob pomáhá doma dětem zvládat nástrahy „normálního“ života. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, , jak se dát zase dohromady a spojit síly.
DVD filmy - Špión, který mi dal kopačky Sestra Yeti: Ledové dobrodružství Který je ten pravý? Hell Fest: Park hrůzy Spolu to dáme Pátrání Na jeden nádech Slender Man Predátor: Evoluce

Diskuse o DVD filmu Úžasňákovi 2

Co byste k filmu Úžasňákovi 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Úžasňákovi 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti