DVD Filmy
Válečná mašinerie nacistů Armáda - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Válečná mašinerie nacistů Armáda

Válečná mašinerie nacistů Armáda Diskuse: Co na film říkáte?

Unikátní dokumentární série nabízí na půdorysu deseti dílů podrobný pohled na vojenskou mašinérii nacistů v době 2. světové války. V srdci každé války stojí strategie. A za každou strategií stojí vojenská mašinérie, která v době války spojuje jednotlivé národy dohromady, aby mohly dojít ke společnému vítězství. Když mašinérie funguje správně, stává se z ní šelma, , kterou nikdo nezastaví. 1.díl: Každý muž je voják. 2.díl: Vojáci říše. 45 + 45 minut.
DVD filmy - Trestný prapor 4.díl Trestný prapor 3.díl Trestný prapor 2.díl Trestný prapor 1.díl Torpédové bombardéry Skřivánek Severní hvězda Prověrka osudem Pod kamenným nebem Patrola prokletých

Diskuse o DVD filmu Válečná mašinerie nacistů Armáda

Co byste k filmu Válečná mašinerie nacistů Armáda řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Válečná mašinerie nacistů Armáda | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti