DVD Filmy
Válka století 2 DVD BBC - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Válka století 2 DVD BBC

Válka století  2 DVD   BBC Původní název: War Of The Century
Diskuse: Co na film říkáte?

V roce 1941 se nacisté a jejich válečná síla zdáli neporazitelní. Zároveň toho roku provedli jeden z nejosudovějších obratů ve válce. Navzdory paktu o neútočení uzavřeném se Stalinem a nebezpečí vedení války na dvou frontách, udeřil Hitler plnou silou na Sovětský svaz. Tak začala jedna z nejkrvavějších epizod války, , která měla rozhodující vliv na boj proti Třetí říši.
DVD filmy - Rozum a cit:Kolekce (3 DVD) Pravěk útočí II.série: Kolekce (7 DVD) Sněhurka (Ne)šťastná až na věky Pú: Nejlepší dobrodružství 101 Dalmatinů 2: Flíčkova dobr. Divoká Afrika: Kolekce (6 DVD) Veřejný nepřítel č. 1 DVD Saw V Blue Ray Saw V Nesmrtelní válečníci: Kolekce (6 DVD)

Diskuse o DVD filmu Válka století 2 DVD BBC

Co byste k filmu Válka století 2 DVD BBC řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Válka století 2 DVD BBC | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti