DVD Filmy
Vanilkové Nebe - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vanilkové Nebe

Vanilkové Nebe Původní název: Vanilla sky
Hrají: Tom Cruise, Penélope Cruz, Kurt Russell, Jason Lee, Cameron Diaz, Noah Taylor
Režie: Cameron Crowe
Žánr: Romance
Diskuse: Co na film říkáte?

David Aames je mladý úspěšný nakladatel a vyhlášený sukničkář. Je pohledný a navíc ani zdaleka nemusí počítat každý dolar. Přesto má pocit, že mu stále něco uniká. Jedné noci potká dívku svých snů, kterou však vzápětí ztratí. Davidova partnerka brzy pochopí, že se on Sofie jen tak nevzdá, jenže ona jí nemíní postoupit své místo. Automobilová nehoda, při které je David těžce zraněn v obličeji, , je tečkou za jejich vyhroceným vztahem. Pro Davida se ale možná otevírá zcela nová životní kapitola.
DVD filmy - Útěk Z Alcatrazu Thornberryovi Na Cestách Škola Rocku Svědek Svatý Senzační Svět Sběratel Polibků Prvotní Strach Proud času Pokušení

Diskuse o DVD filmu Vanilkové Nebe

Co byste k filmu Vanilkové Nebe řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Vanilkové Nebe | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti