DVD Filmy
Vánoční zlo - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Vánoční zlo

Vánoční zlo Původní název: You Better Watch Out (Christmas Evil)
Diskuse: Co na film říkáte?

Bílé vousy a červený kabát? Drž se od něj dál! Milý Santo! Nevím, jak začít. Vždy jsem Tě měl moc rád a těšil se na Tvou návštěvu. Ale když jsem tě tehdy v noci viděl, jak svlékáš a saháš na maminku, byl jsem moc smutný. Proč jsi mi to udělal? Jsi špatný Santa Claus! Ale teď už jsem dospělý a JÁ teď budu rozdávat dárečky a trestat zlobivé dětičky a zlé lidi. Mám jich dlouhatánský seznam a všichni dostanou co si zaslouží. Protože JÁ jsem teď ten jediný a pravý Santa. A já jim všem ukážu!

Christmas Evil, USAHrají: Brandon Maggart, Jeffrey DeMunn, Dianne Hull, Brian Neville, Andy Fenwick, Joe Jamrog, Wally Moran.
Scénář a režie: Lewis Jackson

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 4:3
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 91 minut
Titulky:české
USA 1980
DVD filmy - Sssssss Pohádky na dobrou smrt Letecký most Hvězda Afriky Hitlerova SS: Portrét zla Delta Force 3: Vražedná hra Atomové gymnázium 2 Zombie: Začátek Zombie: Ostrov smrti Solange: Teror v dívčí škole

Diskuse o DVD filmu Vánoční zlo

Co byste k filmu Vánoční zlo řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Vánoční zlo | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti