DVD Filmy
Ve Stínu Pravdy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ve Stínu Pravdy

Ve Stínu Pravdy Původní název: Freedomland
Hrají: Samuel L. Jackson, Julianne Moore
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Ve Stínu Pravdy

... Samuel L. Jackson ve své nejlepší filmové roli Když se Brenda Martin(Moore)obrátí na policii s tím, že jí někdo ukradl auto i se synkem na zadním sedadle, spouští tím intenzivní vyšetřování vedené detektivem Lorenzo Councilem. Zběsilá touha objevit zmizelého chlapce však ve městě vyvolává vlnu nedůvěry a vzájemného obviňování a neobejde se bez strhujících akčních scén, , znepokojivých odhalení a šokujícícho závěru.


internetový obchod

DVD filmy - Finty Dicka a Jane Kamenný Most Pasti, Pasti, Pastičky Povolání: Reportér Bohémové Moulin Rouge Predator Mariňák Karcoolka Vltava V Obrazech 9.

Diskuse o DVD filmu Ve Stínu Pravdy

Co byste k filmu Ve Stínu Pravdy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

míša říhová (8)09.04.2011 10:34
nejde mi to spustit

míša (8)09.04.2011 10:33
stín pravdy není vůbec sranda

Ewik (13)16.08.2007 17:06
tyve to je ten nejúžasnější film co sem viděla,takovej psycho, ale nejvíc napínavý bylo jag tam přišel ten detektiv(nemám ho fag ráda, ale začal ho mlátit kvůli tý hnusný blondýně bílí, to kvůi ní to všechno bylo) a začal mlátit toho krásnýho kluka, v tom filmu se menoval Rafik. Sem si ho strašně oblíbila:)

seznamka


DVD film Ve Stínu Pravdy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti