DVD Filmy
Velké naděje - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Velké naděje

Velké naděje Původní název: Great Expectations
Hrají: Gwyneth Paltrow, Ethan Hawke, Anne Bancroft, Robert De Niro
Režie: Alfonso Cuaron
Žánr: Romantický
Diskuse: Co na film říkáte?

Jen jeden pohled Finnovi stačil, aby se úplně zbláznil do krásné a chladné Estelly. Stala se jeho inspirací i nekonečnou posedlostí. Kamarádi mu sice říkali, že zbytečně týrá své srdce, ale on neposlouchal. O několik let později odjel Finn jako začínající umělec do New Yorku. A tam ji zase potkal. Požádal Estellu, aby mu stála modelem a ona souhlasila. Finn si myslel, že se konečně splnily jeho nejtajnější sny, , ale s nimi přišly i ty nejstrašnější noční můry!
DVD filmy - 2 DVD Den poté / X-Men Žena v Berlíně Bořek stavitel - NOVÉ PŘÍBĚHY | 2 - Micka jde na výstavu Pošťák Pat - nové příběhy | 3 - Záchrana kočky Vesmírná hrozba Bořek stavitel - NOVÉ PŘÍBĚHY | 1 - Hugo a skateboard Zvláštní škola Pošťák Pat - nové příběhy | 2 - Závody autíček Malé oslavy Bláznivá střela - Amerika v ohrožení

Diskuse o DVD filmu Velké naděje

Co byste k filmu Velké naděje řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Velké naděje | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti